az-ubytovani.info *** Penzion U Racaku ubytovanie Frymburk

*** Penzion U Racaku ubytovanie Frymburk

Penzion Frymburk U Racaku Ubytovanie v južných Čechách : Penzión U Račáků ponúka celoročné ubytovanie v krásnom a pokojnom prostredí južnej Šumavy v dedinke Blatná 5 km od Frymburka (smer na Český Krumlov). Prichystané sú pre Vás 2-4 lôžkové izby. Vchod do ubytovacej časti je z terasy alebo vnútorným schodiskom, samozrejmosťou je samostané sociálne príslušenstvo ku každej izbe. Na izbách je malý kuchynský kút.

Penzión U Račákov Blatná ubytovanie :
Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie so sprchou, kuchynský kút s chladničkou a rýchlovarnou kanvicou, samostatný vonkajší vchod z terasy alebo cez reštauráciu. Možnosti ubytovania - 2 lôžková izba s možnosťou prístelky, 3 lôžková izba, 2 lôžková izba a 3-4 lôžková izba vhodná pre rodinu s dvomi deťmi.

Blatná penzión ubytovanie U Račákov reštaurácia :
V reštaurácii sa môžete chutne a dobre najesť za veľmi priaznivé ceny. Po dohode je možné rezervovať celú reštauráciu pre uzavretú spoločnosť. Pre ubytovaných hostí po dohode pripraví raňajky alebo poskytujú polpenziu. Ak je priaznivé počasie, môžete využiť predzáhradku.

U Račáků ubytovanie na Lipne penzión v Blatné služby :
K dispozícii máte zastrešenou terasu pri vchode do izieb, záhradu, krb. Bicykle a motocykle je možné parkovať v krytom prístrešku. Autá parkujú na vlastnom parkovisku. Vonkajší krb s možnosťou grilovania. Internet. Pre deti hojdačka, pieskovisko, detský bazén, detské stoličky a lúka na hranie.

Dovolenka Reštaurácia a penzión U Račákov Blatná Frymburk Turistika v okolí :
Odporúčané výlety: 20km Český Krumlov, 20km Vyšší Brod (kláštor), 12km Kramolín u Lipna (zjazdové lyžovanie - pre ubytovaných hostí poskytujú zľavu na skipas), 5km Frymburk (kúpanie v Lipne), v mieste zber húb. Najbližší hraničný priechod do Rakúska (Studánky) 25 km. Možnosť rybárčenia (nádrž Lipno) a cykloturistiky (vyznačené cyklotrasy). V mieste je prevádzkované malé letisko.
Penzion Frymburk U Racaku - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Frymburk U Racaku - hotel má reštauráciuPenzion Frymburk U Racaku - možnosť pripojenia na internetPenzion Frymburk U Racaku - k dispozícii letná terasaPenzion Frymburk U Racaku - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Frymburk U Racaku - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Frymburk U Racaku - Izby s vlastnou toaletou